Arego
kw:!support_us
Kontakt oss
  • J7
  • J8
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30


    Lag for jenter fødde i 2006.


    Trenarar:
    Tonje Aamot Haga
    Mette Hauge
    Cecelie Helvik


    Oppmann:
    Aina Nilsen

    Meir info på lagssiden 

     

  • Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Lag for jenter fødd i 2005.


    Trenar:
    Ellen Salomonsen
    Kari Braathen


    Oppmann:
    Karen Eldøy-Ottesen

    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    M
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Aksel Sæther
    Terje Tvedten


    Oppmann:
    Tonje Aamot Haga


    Meir info på lagssiden

  • Nordbygdo
    Ti
    16:30-17:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004


    Trenarar:
    Ørnulf Botnen
    Trine Skår Lande


    Oppmenn:
    Kjellaug Eide
    Einar Eide


    Meir info på lagssiden

  • J10
  • J11-1
  • J11-2
  • J12
  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00


    Lag for jenter fødd i 2003.


    Trenarar:
    Åsa Eldøy
    Inger Johanne Vik
    Tove Nakken
    Jørg Halwe


    Oppmann:
    Renathe Raunholm


    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2002.


    Trenarar:
    Jonathan Gniste
    Christian Alfredsen


    Oppmann:
    Gunnhild Vatna


    Meir info på lagssiden

  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    Ti
    18:30-19:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2002.


    Trenar:
    Thomas Nøkling


    Oppmann:
    Eva Presthaug Vatna


    Meir info på lagssiden

  • Rackethallen
    Ti
    16:00-17:30
    Gamlehallen
    F
    16:00-17:00


    Lag for jenter fødd i 2001.


    Trenarar:
    Sofie Næss
    Fredrik Jensen
    Erlend Tilrem


    Oppmann:
    Rune Rafdal


    Meir info på lagssiden

  • J13
  • J14
  • J15
  • G6
  • Nyehallen
    O
    16:00-17:00
    Rackethallen
    Ti
    17:30-19:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 2000.


    Trenarar:
    Rune K. Pedersen
    Kjell Frode Salomonsen


    Oppmenn:
    Inger Tillung
    Øyvind Bie


    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    To
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 1999.


    Trenarar:
    Hanne Marthe Pedersen
    Magnar Langeland
    Ingmar Søreide


    Oppmann:
    Asbjørn Nonås


    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    To
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 1998.


    Trenarar:
    Magnar Langeland
    Ingmar Søreide


    Oppmann:
    Aud Litlabø


    Meir info på lagssiden

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30

     

    Lag for gutar fødde i 2007

     

    Trenarar
    Aksel Sæther
    Henrik Knudsen

     

    Oppmann
    Kristine M. Sæther


    Tlf. trenar: 97556014
     

    Meir info på lagssiden

  • G7-1
  • G7-2
  • G8
  • G9-1
  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2006.


    Trenarar:
    Linda Laukhamar
    Elisabeth Økland Larsen


    Oppmann:


    Meir info på lagssiden

  • Nordbygdo
    Ti
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2006.


    Trenar:
    Thomas Nøkling


    Oppmann:
    Thomas Nøkling


    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    To
    16:00-17:00


    Lag for gutar fødd i 2005.


    Trenarar:

    Tor-Christian Sæbø
    Magnus Jentoft


    Oppmann:
    Lorraine Sæbø


    Meir info på lagssiden

  • Nordbygdo
    To
    16:30-18:00
    Nordbygdo
    M
    17:30-19:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Tore Hammer
    Tarald Tvedten


    Oppmann:
    Kenneth Espeland


    Meir info på lagssiden

  • G9-2
  • G10
  • G11
  • G12
  • Rackethallen
    To
    16:30-17:30


    Leirvik/Langeland, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Solveig Laukhammer
    Rune Loftheim
    Einar Valland


    Oppmann:
    Solveig Laukhammer


    Meir info på lagssiden

  • Nyehallen
    Ti
    15:30-16:30
    Gamlehallen
    O
    16:00-17:00


    Lag for gutar fødd i 2003.


    Trenar:
    Vidar Gjesdal


    Oppmann:
    Einar Balle


    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00
    Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Lag for gutar fødd i 2002.


    Trenar:
    Henning Hauge
    Suzanne Åbø
    Roy Sverre Amundsen


    Oppmann:
    Aina Nilsen


    Meir info på lagssiden

  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00
    Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Lag for gutar fødd i 2001.


    Trenar:

    Lars Andreas Pedersen


    Oppmann:

    Marie Emilie Isdahl


    Meir info på lagssiden

  • G14-1
  • G14-2
  • G16
  • D2
  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    O
    16:00-17:00
    Nyehallen
    F
    18:30-20:00


    Lag for gutar fødd i 1999.


    Trenar:
    Kenneth Pedersen


    Oppmann:
    Stein Birger Lekven


    Meir info på lagssiden

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nordbygdo
    O
    16:00-17:00
    Nyehallen
    F
    18:30-20:00


    Lag for gutar fødd i 1999.


    Trenar:
    Jostein Epland


    Oppmenn:
    Sigbjørn Almås
    Rune Loftheim


    Meir info på lagssiden

  • Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Lag for gutar fødd i 1997/98.


    Trenar:
    Arne Strandenes


    Oppmenn:
    Ann Karin Grubbe
    Heidi Vinsjevik


    Meir info på lagssiden

  • Nyehallen
    To
    16:30-18:00
    Nyehallen
    M
    18:00-19:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:00


    Seniorlag for damer i 2./4. divisjon


    Trenar:

    Jonas Sjölin


    Oppmenn:

    Franny Bøthner
    Trude Engevik


    Meir info på lagssiden

  • Gull
  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarar:
    Borghild Økland
    Oda Kårøy Almås


    Oppmenn:

    Randi Lise Dahle
    Aina Skogvold


    Meir info på lagssiden

Kalender