Arego
Støtt oss
Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    M
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.

     

    Trenar
    TBA | 

    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Trenar
    TBA | 

    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    To
    16:30-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Trenar
    Aksel Sæther | 97556014

    Oppmann

    Kristine M. Sæther | 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Trenar
    Marit Løkhammer | 92850902
    Jonathan Gniste | 47343679

    Oppmann

    Monica D. Hillestad | 95993947


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Trenar
    Marte Wirum | 92424107
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Trenar
    Tina D. Nilsen | 90606423
    Anita M. Hakestad | 90050003


    Oppmann

    Anita Hammersland | 91166240


    Send epost til laget 


  • Rackethallen
    To
    17:30-18:30

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Trenar
    Siri B. Vik | 47303438


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven | 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:30-17:30

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Trenar
    Lene Horne Dale | 45470908


    Oppmann

    Ingrid Hårde | 95725461


    Send epost til laget

     

  • J10-1
  • J10-2
  • J10-3
  • J11-1
  • Rackethallen
    O
    17:00-18:00
    Rackethallen
    F
    17:00-18:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Trenarar:
    Frode Bekkenes | 46424058

    Oppmann:
    TBA | 

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    17:00-18:00
    Rackethallen
    F
    17:00-18:00


    Leirvik, fødde i 2006.


    Trenarar:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

    Oppmann:
    TBA | 

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00
    Rackethallen
    F
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2006.


    Trenarar:
    Marte Henriksrud | 94471993

     

    Oppmann:
    Henriette Hagenes | 95991968

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:00-16:30
    Nordbygdo
    F
    18:30-19:30


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Trenarar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmann:
    Wenche Landa | 97120374

    Send epost til laget

  • J11-2
  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • Nordbygdo
    To
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    F
    18:30-19:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005.


    Trenar:
    Ellen Salomonsen | 41209387 


    Oppmann:
    Ove Røstbø | 

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00
    Rackethallen
    F
    16:00-18:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Aksel Sæther | 97556014
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Ørnulf Botnen | 92032170
    Trine Skår Lande | 91391257


    Oppmann:
    Kjellaug Eide | 95700122


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Gamlehallen
    To
    17:30-19:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2003.


    Trenarar:
    Ingelin Havn | 94195600
    Jakob Saghaug | 93801236

    Oppmann:
    Hege Våmartveit | 41108775

     
    Send epost til laget

     

  • J13-2
  • J14
  • J15
  • J16
  • Nordbygdo
    M
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2003.


    Trenarar:

    Åsa Eldøy | 99261371
    Jörg Halwe | 90066210
    Tina D. Nilsen | 90606423

    Oppmann:
    Tove Nicolaisen | 92449392

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2002.


    Trenarar:
    Jonathan Gniste | 47343679
    Christian Alfredsen | 92207814
    Thomas Nøkling | 95250070


    Oppmann:
    Elisabeth Ø. Larsen | 91834066 


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    15:00-16:00
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødd i 2001.


    Trenar:
    TBA | 


    Oppmann:
    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nyehallen
    O
    19:00-20:30
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Lag for jenter fødd i 2000.


    Trenar:
    TBA | 


    Oppmenn:
    Terje Aas | 90070046


    Send epost til laget

     

  • J18
  • G6-1
  • G6-2
  • G7
  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nyehallen
    O
    19:00-20:30
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Lag for jenter fødd i 1999.


    Trenar:
    Tor Christian Sæbø | 97021144

    Oppmann:
    Dag Vidar Nordhus | 95018373


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    17:00-18:00

    Leirvik/Langeland fødde i 2010.

     

    Trenar
    TBA | 

    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00

    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Trenar
    TBA | 

    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Trenar
    Ellen Salomonsen | 41209387


    Oppmann

    Marthe Olsson | 41335992


    Send epost til laget

     

  • G8
  • G9-1
  • G9-2
  • G10-1
  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Gutter fødde i 2008.

     

    Trenarar
    Erlend Gullberg | 91693197


    Oppmann

    Øystein Rykkje | 93039034

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-17:30

     

    Sagvåg/Leirvik/Langeland/Hystad fødde i 2007.

     

    Trenar:
    Aksel Sæther | 97556014
     

    Oppmann:
    Kristine M. Sæther | 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:30-17:30


    Rommetveit fødde i 2007.

     

    Trenar
    Åshild Rygg Tonning | 47400173
    Jarle Olsen | 91655605

    Oppmann

    Kjersti Kolstø | 91154289 


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2006.


    Trenarar:
    TBA | 

    Oppmann:
    Sylve Rusten | 90092581


    Send epost til laget

     

  • G10-2
  • G11
  • G12
  • G14
  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2006.


    Trenar:
    Thomas Nøkling | 95250070


    Oppmann:
    Gunnhild Lothe | 41510045


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Rackethallen
    F
    18:00-19:00


    Lag for gutar fødd i 2005.


    Trenarar:

    Marius S. Tollaksen | 97481466

    Oppmann:
    Silje Vatna | 90926633


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:30-19:00
    Gamlehallen
    To
    16:00-17:30


    Gutar fødde i 2004.


    Trenarar:
    Cristian Valenza | 94163851

    Oppmann:
    Solveig Laukhammer | 92240386


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    20:30-21:30
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for gutar fødde i 2002 og 2003.


    Trenar:
    Olav Bauge | 90722671
    Tarje Tvedten | 


    Oppmann:
    Anett Stokken | 92292659

    Send epost til laget

     

  • G16
  • D2
  • D5
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Rackethallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for gutar fødd i 2000.


    Trenar:
    TBA | 


    Oppmann:
    Sigbjørn Almås | 45411533

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    18:00-19:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Seniorlag for damer i 2. divisjon


    Trenar:

    Bjarte Epland | 48153218


    Oppmenn:

    Franny Bøthner | 98805456

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    18:00-19:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30

     

    Seniorlag for damer i 5. divisjon


    Trenar:

    Franny Bøthner | 98805456


    Oppmann:

    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmenn:

    Aina Skogvold | 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender