Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Regionsmesterskap 5.-6. og 9. april

03.04.2014

I helgen startet kampen om å bli regionsmester i G16 i Hordaland. Stord sitt G16 lag startet med å slå Stryn 32-16, deretter ble Gloppen slått 30-21. Stords rival fra den hordalandserien vant også sine kamper. Dermed er det klart for finale i Sandslihallen den 9 april.

Vi ønsker guttene lykke til!

Stord G16 stiller med følgande lag:

1.   Kristian Vinsjevik Lund Olsen
2.    Olve Akselsen
3.    Sindre Totland
5.   Erlend Tilrem
9.   Johan Økland Wikdahl
10.   Marius Larsen Arnevik
11.   Sindre Grubbe Pedersen
14.   Tarje Tvedten
15.   Håkon Strandenes
     
Sander Engevik og Magnus Skulstad var ikkje med i helga. 
     
Trenar/lagleiar:
Arne Strandenes
     
Oppmann:
Ann Karin Grubbe
Kontakt oss
  • J6/G6
  • J7-1
  • J7-2
  • J8-1
  • Nordbygdohallen
    Ti
    16:00-17:00
    Rackethallen
    To
    17:00-18:00

     

    Jenter og gutar fødde i 2016.

     

    Her kan ein velge kva for tid og stad som passar best:)

  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00


    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Stein Aaserud
    Mob: 92268387

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00

     
    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Ragnhild Hellestveit
    Mob: 92856032

     

  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:00

     

    Jenter fødde i 2014.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • J10
  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:00

     

    Jenter fødde i 2014.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martha Stockmann
    Mob: 40553488

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2013.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Rackethallen
    O
    18:00-19:30


    Jenter fødde i 2012.

     


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • J11
  • J12-1
  • J12-2
  • J14
  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Jenter fødde i 2011.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:00
    Nyehallen
    Ti
    18:30-20:00
    Nordbygdo
    To
    16:00-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    16:00-17:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    17:00-18:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Jenter fødde i 2008 og 2009.

     
    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • J16
  • D3
  • G7
  • G8
  • Nyehallen
    Ti
    15:00-17:00
    Nyehallen
    O
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2006 og 2007.

    Lagleiar (kontaktperson)
    Anne-Marie Skjerven
    Mob: ‭91674844‬

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    20:00-21:30
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    To
    16:00-18:00


    Damer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Gutar fødde i 2015.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2014. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • G9
  • G10
  • G11
  • G12
  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Julianne Sellgren
    Mob: 93652245‬

  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:30


    Gutar fødde i 2012.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2011.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • G13
  • G15
  • G16
  • H3
  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Gutter fødde i 2009.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Geir Kristian Furuhovde
    Mob: 90415354

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:00-17:00
    Nyehallen
    O
    15:00-17:00
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30

     

    Gutar fødde i 2007 og 2008.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    O
    15:00-17:00
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2006.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014 

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Bua
    Ti
    17:00-18:00
    Nyehallen
    O
    20:00-22:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 3. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Gull
  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender