Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

På tur til Praha

18.04.2014

Stord sitt G16 lag er på tur til Praha og deltar på en av verdens største innendørscuper.

Første dag skulle laget gjennom 4 gruppespillkamper. I første kamp mot svenske Lugi HF endte det med svensk 15-13 seier.

I kamp nummer 2 ble det en grei 20-11 seier til Stord over danske HK Køge. Tredje kamp endte med 22-8 seier over tsjekkiske Sokol Vrsovice.

Dagens siste kamp endte med Stordseier 16-12 mot tsjekkiske Tatran Litovel.

Lørdag:

Lørdagens første kamp mot polske KS Szcypiorniak Olsztyn endte uavgjort 11-11. I den siste kampen ble det 16-20 tap for de tyske puljevinnerne.

7 poeng i gruppespillet gav en 4 plass i puljen og plass i B-sluttspillet. Første kamp er 1/16 dels finale mot HS Celik Junior fra Bosnia og Herzegovina. Kampen starter søndag morgen kl. 0815.

Kjedelig start på dagen, da motstanderen ikke møtte. I 1/8 dels finalen var danske HK Køge igjen motstandere i kampen som endte 17-12. 1/4 finalen mot tjekkiske HC Dukla Praha endte med seier 15-13.

Stordguttene er dermed klare for semifinale klokken 1000 mandag morgen.

Målscorere for Stord:

Totland Sindre (3-3-5-3-2-3-3-3)
Tilrem Erlend (1-3-5-1-1-0-0-0)
Egnevik Sander (6-3-6-5-1-5-3-5)
Strandenes Hakon (3-1-2-2-5-3-5-2)
Akselsen Olve (0-1-0-0-0-0-0-0)
Skulstad Magnus (0-3-2-0-2-2-3-2)
Wikdahl Johan Okland (0-1-2-0-0-1-1-2)
Arnevik Marius Larsen (0-2-0-3-0-1-1-1)
Tvedten Tarje (0-3-0-2-0-0-0-0)
Pedersen Sindre Grubbe (0-0-0-0-0-1-1-0)

Lagledere er Arne Strandenes og Trond Arvenik.

Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00


    Jenter f fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Stein Aaserud
    Mob: 92268387

     

  • Nordbygdo
    O
    17:15-18:00

     
    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Ragnhild Hellestveit
    Mob: 92856032

     

  • Gamlehallen
    O
    18:00-19:00

     

    Jenter fødde i 2014.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00

     

    Jenter fødde i 2014.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Hanne Kolltveit
    Mob: 97470601

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9
  • J10
  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2013.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00
    Nordbygdo
    O
    16:00-17:30


    Jenter fødde i 2012.

     


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:30-20:00
    Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Jenter fødde i 2011.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • J11-1
  • J11-2
  • J12
  • J13
  • Nyehallen
    M
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    O
    19:00-20:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nordbygdohallen
    Ti
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    F
    16:00-17:30


    Jenter fødde i 2009.

     
    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nordbygdohallen
    M
    18:30-20:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2008.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Barbro Isdal
    Mob: 90723967 

     

  • J14
  • J16
  • D5
  • D3
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Gamlehallen
    To
    15:30-17:00


    Jenter fødde 2007. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:30-18:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Jenter fødde i 2005 og 2006.

    Lagleiar (kontaktperson)
    Isabel Solvang Tofte
    Mob: 47826086

     

  • Nyehallen
    To
    15:30-17:00


    Damer 5. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    Aina Koppang
    Mob: 99364039  

     

  • Nyehallen
    Ti
    18:00-19:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    20:00-21:30


    Damer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • G6
  • G7
  • G8
  • G9
  • Nordbygdo
    O
    17:15-18:00


    Gutar fødde i 2015.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2014. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00


    Gutar fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576

  • Gamlehallen
    O
    15:45-17:15


    Gutar fødde i 2012.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • G10
  • G11
  • G12
  • G14
  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2011.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Gutter fødde i 2009.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Geir Kristian Furuhovde
    Mob: 90415354

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    Ti
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30

     

    Gutar fødde i 2007 og 2008.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • G15
  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014 

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 2. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender