Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Epland og Bøthner tek ein ny sesong

14.04.2016

Bjarte Straume Epland signerte i dag kontrakten som stadfestar at han leiar Stord sitt damelag i 2. divisjon også neste sesong. Epland får med seg Franny Bøthner vidare på lagleiarsida. 

Stord Handball er svært nøgde med avklaringa, og slår fast at klubben med denne signeringa har fått på plass sitt førsteval i duoen Epland/Bøthner. 

- Dette er to ressursar som fungerer utmerka i lag, og som gjer at damelaget er i dei beste hender også neste sesong, slår styreleiar Aksel Sæther fast. 

 

Kontakt oss
  • J6/G6
  • J7-1
  • J7-2
  • J8-1
  • Nordbygdohallen
    Ti
    16:00-17:00
    Rackethallen
    To
    17:00-18:00

     

    Jenter og gutar fødde i 2016.

     

    Her kan ein velge kva for tid og stad som passar best:)

  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00


    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Stein Aaserud
    Mob: 92268387

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00

     
    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Ragnhild Hellestveit
    Mob: 92856032

     

  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:00

     

    Jenter fødde i 2014.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • J10
  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:00

     

    Jenter fødde i 2014.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martha Stockmann
    Mob: 40553488

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2013.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Rackethallen
    O
    18:00-19:30


    Jenter fødde i 2012.

     


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • J11
  • J12-1
  • J12-2
  • J14
  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Jenter fødde i 2011.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:00
    Nyehallen
    Ti
    18:30-20:00
    Nordbygdo
    To
    16:00-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    16:00-17:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    17:00-18:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Jenter fødde i 2008 og 2009.

     
    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • J16
  • D3
  • G7
  • G8
  • Nyehallen
    Ti
    15:00-17:00
    Nyehallen
    O
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2006 og 2007.

    Lagleiar (kontaktperson)
    Anne-Marie Skjerven
    Mob: ‭91674844‬

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    20:00-21:30
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    To
    16:00-18:00


    Damer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Gutar fødde i 2015.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2014. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • G9
  • G10
  • G11
  • G12
  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Julianne Sellgren
    Mob: 93652245‬

  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:30


    Gutar fødde i 2012.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2011.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • G13
  • G15
  • G16
  • H3
  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Gutter fødde i 2009.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Geir Kristian Furuhovde
    Mob: 90415354

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:00-17:00
    Nyehallen
    O
    15:00-17:00
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30

     

    Gutar fødde i 2007 og 2008.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    O
    15:00-17:00
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2006.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014 

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Bua
    Ti
    17:00-18:00
    Nyehallen
    O
    20:00-22:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 3. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Gull
  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender