Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

D2: Fortsetter sigersrekka

27.10.2014

Stord slo Stryn komfortabelt lørdag føremiddag. Alt i alt spela Stord ein god kamp der dei kontrollerte kampen frå start til slutt. Alle spelarane spela mykje og bidrog til sigeren. Christine Steenstrup vart kåra til Stords beste spelar av den lokale juryen. 

Stord - Stryn 28-22 (14-11)

Siri Børtveit
Christine Steenstrup 8
Silje Frank 6
Sylvia Linn 4
Helene Matre 3
Ingebjørg Aaland 4
Ragnhild Aaland 1
Pernille Nordhus 1
Ingvild Kannelønning 1
Henriette Hansen
Stine Aamodt
Susanne Bjelland 

Møt opp på Vikahaugane laurdag 01.11.14 kl. 15:45 og sjå Stord kjempe om nye poeng mot Årstad!

Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00


    Jenter f fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Stein Aaserud
    Mob: 92268387

     

  • Nordbygdo
    O
    17:15-18:00

     
    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Ragnhild Hellestveit
    Mob: 92856032

     

  • Gamlehallen
    O
    18:00-19:00

     

    Jenter fødde i 2014.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00

     

    Jenter fødde i 2014.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Hanne Kolltveit
    Mob: 97470601

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9
  • J10
  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2013.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00
    Nordbygdo
    O
    16:00-17:30


    Jenter fødde i 2012.

     


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:30-20:00
    Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Jenter fødde i 2011.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • J11-1
  • J11-2
  • J12
  • J13
  • Nyehallen
    M
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    O
    19:00-20:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nordbygdohallen
    Ti
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    F
    16:00-17:30


    Jenter fødde i 2009.

     
    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nordbygdohallen
    M
    18:30-20:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2008.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Barbro Isdal
    Mob: 90723967 

     

  • J14
  • J16
  • D5
  • D3
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Gamlehallen
    To
    15:30-17:00


    Jenter fødde 2007. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:30-18:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Jenter fødde i 2005 og 2006.

    Lagleiar (kontaktperson)
    Isabel Solvang Tofte
    Mob: 47826086

     

  • Nyehallen
    To
    15:30-17:00


    Damer 5. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    Aina Koppang
    Mob: 99364039  

     

  • Nyehallen
    Ti
    18:00-19:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    20:00-21:30


    Damer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • G6
  • G7
  • G8
  • G9
  • Nordbygdo
    O
    17:15-18:00


    Gutar fødde i 2015.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2014. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00


    Gutar fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576

  • Gamlehallen
    O
    15:45-17:15


    Gutar fødde i 2012.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • G10
  • G11
  • G12
  • G14
  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2011.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Gutter fødde i 2009.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Geir Kristian Furuhovde
    Mob: 90415354

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    Ti
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30

     

    Gutar fødde i 2007 og 2008.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • G15
  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014 

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 2. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender