Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Rødspætte Cup 2014

20.04.2014

Stord gutter 14-1 har spilt følgende kamper:

  • Borås HK 16-8
  • Hamburg AMTV 1 11-26
  • Roskilde 2 10-12
  • Bramstedter TS 8-14
  • B 1/16 finale Aumuhle-Wohltorf TuS 20-9
  • B 1/8 finale SEIF Håndbold 12-7
  • B 1/4 finale Sæby 11-13

 Stord jenter 14 har spilt følgende kamper:

  • Lysekils HK 9-11
  • Glassverket IF 13-4
  • Hamburg Lions 5-13
  • Fredrikshavn FI 2-21
  • B: 1/16 finale 0-5

Stord gutter 14-2 har spilt følgende kamper:

  • Stenungsunds HK 4-21
  • SEIF Håndbold 12-11
  • Bielefeld JSG 9-11
  • Riihimaen Cocks 1-19
  • B 1/16 finale Sæby HK 10-13

Stord jenter 16 har spilt følgende kamper:

  • Motala HK 9-14
  • Stenungsunds HK 6-12
  • SEIF Håndbold 2 9-6
  • Kongsvinger 7-6
  • Gustavsbergs HK 2 3-16
Kontakt oss
  • J6/G6
  • J7-1
  • J7-2
  • J8-1
  • Nordbygdohallen
    Ti
    16:00-17:00
    Rackethallen
    To
    17:00-18:00

     

    Jenter og gutar fødde i 2016.

     

    Her kan ein velge kva for tid og stad som passar best:)

  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00


    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Stein Aaserud
    Mob: 92268387

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00

     
    Jenter fødde i 2015.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Ragnhild Hellestveit
    Mob: 92856032

     

  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:00

     

    Jenter fødde i 2014.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • J10
  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:00

     

    Jenter fødde i 2014.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martha Stockmann
    Mob: 40553488

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2013.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Rackethallen
    O
    18:00-19:30


    Jenter fødde i 2012.

     


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • J11
  • J12-1
  • J12-2
  • J14
  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Jenter fødde i 2011.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:00
    Nyehallen
    Ti
    18:30-20:00
    Nordbygdo
    To
    16:00-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    16:00-17:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    17:00-18:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Jenter fødde i 2008 og 2009.

     
    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • J16
  • D3
  • G7
  • G8
  • Nyehallen
    Ti
    15:00-17:00
    Nyehallen
    O
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2006 og 2007.

    Lagleiar (kontaktperson)
    Anne-Marie Skjerven
    Mob: ‭91674844‬

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    20:00-21:30
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    To
    16:00-18:00


    Damer 3. divisjon


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Gutar fødde i 2015.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2014. 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • G9
  • G10
  • G11
  • G12
  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2013.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Julianne Sellgren
    Mob: 93652245‬

  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:30


    Gutar fødde i 2012.

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2011.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2010.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • G13
  • G15
  • G16
  • H3
  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30


    Gutter fødde i 2009.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Geir Kristian Furuhovde
    Mob: 90415354

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:00-17:00
    Nyehallen
    O
    15:00-17:00
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30

     

    Gutar fødde i 2007 og 2008.


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Nyehallen
    O
    15:00-17:00
    Bua
    O
    17:00-18:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2006.


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014 

     

  • Nyehallen
    M
    20:00-22:00
    Bua
    Ti
    17:00-18:00
    Nyehallen
    O
    20:00-22:00
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 3. divisjon

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Gull
  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender