Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Trekking vårlotteriet

18.04.2017

I vårlotteriet til Stord Handball er følgende vinnere trukket.

1 Sofie Horne B.  Gavekort, Grov Grasklypp
2 Brittanna Hovda Balchen Gavekort, Frugård
3 Robert Brady Tursekk Sport1
4 Bjørg Matre Notland Brannslukker
5 Fam. Unni Haugland Sovepose Sport1
6 Berni Marie Larsen DNA Kit
7 Alexander Furuhovde Liten ryggsekk
8 Alvhild Arnevik Hodelykt
9 Pia Pralana Vestby Gavekort Rema Vabakken
10 Malin Strømme Grov Bitssett
11 Emma Steensohn-Olsen Bitssett
12 Per Sætre Refelksvest etc.
13 Ann Nyhammer Bag
14 Albert Hystad Best i Håndball
15 Endre Lie Best i Håndball
16 Oliver Berge Johansen Salma Loin
17 Laila D. Holmedal Salma Loin
18 Vibeche Mehammer Håndballgleder i Vest
19 Marita Moss Håndballgleder i Vest
20 Ava Rubach Håndballgleder i Vest
21 Marie Aadland Djuve Håndball
22 Anne Vibekke Sveistrup Steikegaffel
23 Sunniva Hauge Vatna Termos
24 Bastian og Pernille T. Klubben Thermo kopp
25 Trude Syltevik Drikkeflaske

Premiene kan hentes på Vikahaugane på dagtid (Fra den 24.) eller så avtaler vi henting/levering.

Vinnerne blir kontaktet.

Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    O
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    16:30-17:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Marit Løkhammer
    Mob: 92850902

    Gunnhild Kaldråstøyl
    Mob: 41106884

    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann

    Frank Haugland
    Mob: 95990098


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Trenar
    Tina D. Nilsen
    Mob: 90606423

    Oppmann

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Send epost til laget 


  • J10-1
  • J10-2
  • J11-1
  • J11-2
  • Rackethallen
    To
    17:00-18:30

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Trenarteam
    Siri Bjelland Vik
    Mob: 47303438

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    18:30-20:00

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale
    Mob: 90696136


    Oppmann

    Ingrid Hårde
    Mob: 95725461


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:30-19:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Trenar
    Jorunn Aspen
    Mob: 41529689

    Oppmann
    Monica Ann Skår
    Mob: 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Leirvik, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949


    Trenar
    Roy Sverre Amundsen
    Mob: 99225785


    Oppmann

    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • J13-2
  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30
    Gamlehallen
    F
    17:30-19:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Oppmann
    Line Solheim
    Mob: 93456895

    Send epost til laget

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005/06.


    Hovudtrenar
    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387

    Trenarteam
    Kari Braathen
    Mob: 97658446 

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-20:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    16:00-17:30


    Leirvik/Langeland/Tjødnalio, fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Oppmann
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170


    Trenarteam

    Trine Skår Lande
    Mob: 91391257

    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243


    Oppmann
    Kjellaug Stautland Eide
    Mob: 95700122


    Send epost til laget

     

  • J14
  • J15
  • J16
  • J18
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    Jakob Saghaug
    Mob: 93801236

    Trenarteam:
    Ingelin Havn
    Mob: 94195600

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann:

    Hege Våmartveit
    Mob: 41108775

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Rackethallen
    F
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066 


    Oppmann
    Tone Skåtevik
    Mob: 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødde i 2001.


    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann
    Eva Litlabø
    Mob: 99019632


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødde i 1999/2000.


    Hovudtrenar
    Tor-Christian Sæbø
    Mob: 97021144


    Oppmann
    TBA 


    Send epost til laget

     

  • D5
  • D2
  • G6
  • G7
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Damer 5. divisjon 


    Hovudtrenar
    Tor Christian Sæbø
    Mob: 97021144

    Oppmann
    TBA  


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Damer 2. divisjon


    Hovudtrenar
    Bjarte Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann
    Franny Bøthner
    Mob: 98805456

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA

    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Oppmann

    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058


    Send epost til laget

     

  • G8
  • G9
  • G10
  • G11
  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Trenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    M
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851


    Trenar

    Erlend Gullberg
    Mob: 91693197

    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Oppmann
    Monika Lohela
    Mob: 99616929


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenar
    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045


    Send epost til laget

     

  • G12
  • G14
  • G16
  • G18
  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:30
    Rackethallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  

    Trenar
    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Oppmann
    Silje Vatna
    Mob: 90926633


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    F
    18:30-20:00


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Trenarteam
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Solveig Laukhammer
    Mob: 92240386


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2002/2001


    Hovudtrenar
    Olav Bauge
    Mob: 90722671 

    Trenar
    Even Flotve
    Mob: 94151547

    Oppmann
    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 1999/2000.


    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199 

    Oppmann
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Herrer 3. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199 

    Oppmann

    Ann Karin Grubbe
    Mob: 99775276


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Herrer 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199

    Oppmann
    Ann-Helen Hareide
    Mob: 97755828


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Trenar
    André Skogvold
    Mob: 40518663


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender