Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Sikra spel i ny 2 divisjon

12.03.2016
Stord vann heile 40-15 borte mot Voss i den nest siste seriekampen for sesongen. Jentene spela godt i forsvar og sprang inn jamnt med mål gjennom heile kampen. Sigeren betyr at Stord er sikra spel i ny 2. divisjon til neste sesong. 
 
Følgjande spelarar spela mot Voss:
 
Siri Børtveit
Marte Henriksrud
Rikke Jeppesen, 2 mål
Ingebjørg Aaland, 8 mål
Ragnhild Aaland, 4 mål
Sylvia Linn Jonsson, 11 mål
Pernille Nordhus, 6 mål
Victoria Quam, 3 mål
Renathe Hagen Lunde, 1 mål
Ina Borlaug, 5 mål
 
Stord spelar sin siste kamp for sesongen borte mot Fyllingen 2. april 2016 
Kontakt oss
  • J6
  • J7
  • J8
  • J9-1
  • Gamlehallen
    O
    16:30-17:30


    Jenter fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855


    Trenar
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307

    Send epost til laget

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00


    Jenter fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Jannicke Salomonsen
    Mob: 48060009


    Trenarteam

    Christina Spissøy
    Mob: 91590025

    Åsmund Eikeland
    Mob: 90865912


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    To
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Eugen Brask
    Mob: 41519540

    Trenar
    Anne Iversen
    Mob: 45786376

    Oppmann
    Solveig Myhre Kvinnesland
    Mob: 45486456


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Trenar
    Kristina Nilsson
    Mob: 47385449

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

     

  • J9-2
  • J10-1
  • J10-2
  • J11
  • Nordbygdo
    O
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330

     
    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Marita Nysæther
    Mob: 99008745‬

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:30-18:00
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Oppmann

    Elisabeth Størkson Berg
    Mob: 40248229


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdohallen
    M
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    To
    15:30-16:30


    Jenter fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann

    Barbro Isdal
    Mob: 90723967


    Send epost til laget

      

  • J12
  • J13
  • J14
  • J15
  • Nordbygdo
    M
    16:30-18:00
    Nordbygdo
    To
    20:00-21:00


    Jenter fødde 2007. 

    Hovudtrenar
    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116


    Trenarteam
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann
     
    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann

    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    F
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2005.

    Trenarteam
    Fredrik Tranøy Loftheim
    Mob: 45260529

    Jon Vatna Tømmervik
    Mob: 94034095

     

    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387‬


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:30


    Jenter fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Niklas Dybvik Fjellet
    Mob: ‭93283925


    Trenarteam
    Hilde Nielsen Nordtveit
    Mob: 93204184‬


    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199

    Oppmann

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Send epost til laget

     

  • J16
  • D5
  • D3
  • G6
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    18:30-20:30


    Jenter fødde i 2003

    Hovudtrenar
    Karen Røssland
    Mob: ‭91126743

    Oppmann
    Ingelin Havn 
    Mob: 94195600


    Send epost til laget

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    18:30-20:30


    Damer 5. divisjon / Rekrutt / J16


    Hovudtrenar
    Niklas Dybvik Fjellet
    Mob: ‭93283925

    Fysisk trenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199


    Oppmann
    TBA 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    20:30-22:00


    Damer 3. divisjon


    Hovudtrenar
    Niklas Dybvik Fjellet
    Mob: ‭93283925

    Fysisk trenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199


    Oppmann
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949‬


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    To
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576


    Trenarteam
    Kimberlee McMillan
    Mob: 90114434

    Steinar Christensen
    Mob: 97008923

    Didrik Launes
    Mob: 94433300

    Send epost til laget

  • G7
  • G8
  • G9
  • G10
  • Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Alice Aasheim
    Mob: ‭41516562‬

    Trenar
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann

    Hanne Nesbø
    Mob: 41174375

    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    To
    16:30-17:30


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Henriette Thorsen
    Mob: ‭47244337

    Trenar
    Didrik Launes
    Mob: 94433300‬


    Oppmann

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    18:30-19:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

     

    Trenar
    Helga Grov Bekkenes
    Mob: 48400582

    Oppmann

    Rita Kristin Berg
    Mob: 94158260


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Trenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Send epost til laget

     

  • G11
  • G12
  • G13
  • G14
  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Trenarteam
    Øystein Sørebø
    Mob: 91872719

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066


    Kristian Vestvik Matre
    Mob: 47310302


    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    To
    16:30-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Kaja Skjønberg
    Mob: 41485877
     

    Oppmann
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Rackethallen
    O
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenarteam
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 

    Erik Kallestadbakken
    Mob: 97552085 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  

    Trenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418


    Oppmann
    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Send epost til laget

     

  • G15/16
  • H4
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Morten Moldrup

    Mob: +45 22874346‬

    Trenarteam
    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Henriette Matre Hagenes
    Mob: 95991968


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Herrer 4. divisjon / Rekrutt

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Oppmann

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Herrer 2. divisjon

    Hovudtrenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Trenarteam
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Oppmann
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarteam

    André Skogvold
    Mob: 40518663

    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989

    Henriette Thorsen
    Mob: 47244337


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender