Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Fire nye år med Hummel og Sport 1

08.04.2016



Aksel Sæther og Øyvind Nyhammer (Stord Handball), Jørgen Fjeldstad (assistCo) og Adine Birkeland (Sport 1)

Stord Handball og Stord Handball Elite har fornya avtalen med assistCo og Sport 1 Stord. Avtalen gjer at handballspelarar på Stord vert å sjå i Hummel-klede i nye fire år. 

- Me er svært nøgde med avtalen. Hummel har vore eit godt merke for våre spelarar dei siste fire åra, og me har hatt eit godt samarbeid med både assistCo og Sport 1, seier Aksel Sæther i Stord Handball.

Kontakt oss
  • J6
  • J7
  • J8
  • J9-1
  • Gamlehallen
    O
    16:30-17:30


    Jenter fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855


    Trenar
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307

    Send epost til laget

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00


    Jenter fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Jannicke Salomonsen
    Mob: 48060009


    Trenarteam

    Christina Spissøy
    Mob: 91590025

    Åsmund Eikeland
    Mob: 90865912


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    To
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Eugen Brask
    Mob: 41519540

    Trenar
    Anne Iversen
    Mob: 45786376

    Oppmann
    Solveig Myhre Kvinnesland
    Mob: 45486456


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Trenar
    Kristina Nilsson
    Mob: 47385449

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

     

  • J9-2
  • J10-1
  • J10-2
  • J11
  • Nordbygdo
    O
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330

     
    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Marita Nysæther
    Mob: 99008745‬

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:30-18:00
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Oppmann

    Elisabeth Størkson Berg
    Mob: 40248229


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdohallen
    M
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    To
    15:30-16:30


    Jenter fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann

    Barbro Isdal
    Mob: 90723967


    Send epost til laget

      

  • J12
  • J13
  • J14
  • J15
  • Nordbygdo
    M
    16:30-18:00
    Nordbygdo
    To
    20:00-21:00


    Jenter fødde 2007. 

    Hovudtrenar
    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116


    Trenarteam
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann
     
    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann

    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    F
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2005.

    Trenarteam
    Fredrik Tranøy Loftheim
    Mob: 45260529

    Jon Vatna Tømmervik
    Mob: 94034095

     

    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387‬


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:30


    Jenter fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Niklas Dybvik Fjellet
    Mob: ‭93283925


    Trenarteam
    Hilde Nielsen Nordtveit
    Mob: 93204184‬


    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199

    Oppmann

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Send epost til laget

     

  • J16
  • D5
  • D3
  • G6
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    18:30-20:30


    Jenter fødde i 2003

    Hovudtrenar
    Karen Røssland
    Mob: ‭91126743

    Oppmann
    Ingelin Havn 
    Mob: 94195600


    Send epost til laget

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    18:30-20:30


    Damer 5. divisjon / Rekrutt / J16


    Hovudtrenar
    Niklas Dybvik Fjellet
    Mob: ‭93283925

    Fysisk trenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199


    Oppmann
    TBA 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    20:30-22:00


    Damer 3. divisjon


    Hovudtrenar
    Niklas Dybvik Fjellet
    Mob: ‭93283925

    Fysisk trenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199


    Oppmann
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949‬


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    To
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576


    Trenarteam
    Kimberlee McMillan
    Mob: 90114434

    Steinar Christensen
    Mob: 97008923

    Didrik Launes
    Mob: 94433300

    Send epost til laget

  • G7
  • G8
  • G9
  • G10
  • Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Gutar fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Alice Aasheim
    Mob: ‭41516562‬

    Trenar
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann

    Hanne Nesbø
    Mob: 41174375

    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    To
    16:30-17:30


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Henriette Thorsen
    Mob: ‭47244337

    Trenar
    Didrik Launes
    Mob: 94433300‬


    Oppmann

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    18:30-19:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

     

    Trenar
    Helga Grov Bekkenes
    Mob: 48400582

    Oppmann

    Rita Kristin Berg
    Mob: 94158260


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Trenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Send epost til laget

     

  • G11
  • G12
  • G13
  • G14
  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Trenarteam
    Øystein Sørebø
    Mob: 91872719

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066


    Kristian Vestvik Matre
    Mob: 47310302


    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    To
    16:30-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Kaja Skjønberg
    Mob: 41485877
     

    Oppmann
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Rackethallen
    O
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenarteam
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 

    Erik Kallestadbakken
    Mob: 97552085 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  

    Trenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418


    Oppmann
    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Send epost til laget

     

  • G15/16
  • H4
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Morten Moldrup

    Mob: +45 22874346‬

    Trenarteam
    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Henriette Matre Hagenes
    Mob: 95991968


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Herrer 4. divisjon / Rekrutt

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Oppmann

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Herrer 2. divisjon

    Hovudtrenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Trenarteam
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Oppmann
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarteam

    André Skogvold
    Mob: 40518663

    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989

    Henriette Thorsen
    Mob: 47244337


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender