Arego
Støtt oss

Damene avslutta med stil!

09.04.2017

Stord avslutta sesongen med ein sterk prestasjon borte mot Vikersund og vann heile 27-17. Som så mange gongar før denne sesongen satt forsvaret frå start av med Sylvia Linn Jonsson og Henriette Hansen i spissen. Siri Børtveit redda heile tolv ballar til pause og laget fekk fleire gode kontra- og ankomstmål.

Som mot Skrim 2 fekk heile laget speletid og bidrar til ein ny solid siger i årets 2 divisjon.

Les meir om kampen her:
https://www.handball.no/system/handball-live/?matchId=6390986

Anna Nordaunet sa takk for seg i Storddrakta med ein flott kamp og blei som i går lagets toppscorar. Stord handball ynskjer å takke Anna og resten av laget for ein flott sesong!

Stord handball vil også takke for all støtte laget har fått i år og gleder seg til nye opplevingar neste sesong.

Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    M
    03:00-07:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Trenarteam

    TBA | 


    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    M
    02:00-06:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Trenarteam

    TBA | 


    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    TBA |

    Trenarteam
    Martha Hammersland | 48228453

    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen | 92447096

    Trenarteam
    Else Marie Søgaard | 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold | 98641330


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther | 97556014

    Oppmann

    Kristine M. Sæther | 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste | 47343679

    Oppmann

    Frank Haugland | 95990098


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum | 92424107

    Trenarteam
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita M. Hakestad | 90050003

    Trenarteam
    Tina D. Nilsen | 90606423

    Oppmann

    Anita Hammersland | 91166240


    Send epost til laget 


  • J10-1
  • J10-2
  • J11-1
  • J11-2
  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge | 90851117

    Trenarteam
    Siri B. Vik | 47303438
    Ina Blikra Valvatna | 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven | 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale | 45470908


    Oppmann

    Ingrid Hårde | 95725461


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar:
    Frode Bekkenes | 46424058

    Trenarteam:
    Jorunn Aspen | 41529689

    Oppmann:
    Monica Ann Skår | 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00
    Nyehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik, Hystad og Rommetveit, fødde i 2006.


    Hovudtrenar:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

    Trenarteam:
    Roy Sverre Amundsen | 99225785
    Christian Alfredsen | 

    Oppmann:
    Hilde Karin Alfarnes | 48122161

    Send epost til laget

     

  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • J13-2
  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Gamlehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmann:
    Line Solheim | 93456895

    Send epost til laget

  • Nordbygdo
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005.


    Hovudtrenar:
    Ellen Salomonsen | 41209387

    Trenarteam:
    Kari Braathen | 97658446 


    Oppmann:
    Ove Røstbø | 99021329

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:00-16:30
    Rackethallen
    F
    16:00-18:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2004.


    Hovudtrenar:
    Aksel Sæther | 97556014

    Trenarteam:
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Hovudtrenar:
    Ørnulf Botnen | 92032170

    Trenarteam:
    Trine Skår Lande | 91391257
    Njål Hamre Olsen | 


    Oppmann:
    Kjellaug Eide | 95700122


    Send epost til laget

     

  • J14-1
  • J14-2
  • J15
  • J16
  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    To
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA |

    Trenarteam:
    Ingelin Havn | 94195600
    Jakob Saghaug | 93801236

    Oppmann:
    Hege Våmartveit | 41108775

     
    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA |

    Trenarteam:

    Åsa Eldøy | 99261371
    Tina D. Nilsen | 90606423

    Oppmann:
    Ingrid Marie Grov | 99225255

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar:
    Jonathan Gniste | 47343679

    Trenarteam:
    Thomas Nøkling | 95250070
    Christian Alfredsen | 92207814
    Elisabeth Ø. Larsen | 


    Oppmann:
    Tone Skåtevik | 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:30


    Lag for jenter fødd i 2001.


    Trenar:
    TBA | 


    Oppmann:
    Eva Litlabø | 99019632


    Send epost til laget

     

  • J18
  • D5
  • D2
  • G6
  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    20:00-21:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 1999/2000.


    Hovudtrenar:
    Tor-Christian Sæbø | 97021144


    Oppmann:
    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    20:00-21:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Damer 5. divisjon .


    Hovudtrenar:
    Tor Christian Sæbø | 97021144

    Oppmann:
    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    17:00-19:00
    Nyehallen
    Ti
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Seniorlag for damer i 2. divisjon


    Hovudtrenar:

    Bjarte Epland | 48153218


    Oppmann:

    Franny Bøthner | 98805456

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    03:00-09:00

    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Oppmann

    TBA| 


    Send epost til laget

     

  • G7
  • G8
  • G9
  • G10
  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00

    Leirvik/Langeland fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes | 46424058


    Oppmann

    Frode Bekkenes | 46424058


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson | 47341418

    Trenarteam
    Marthe Olsson | 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson | 41335992


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Erlend Gullberg | 91693197

    Trenarteam
    Cristian Valenza | 94163851
    Karl Einar Salomonsen | 99219193


    Oppmann

    Øystein Rykkje | 93039034

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-17:30

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar:
    Aksel Sæther | 97556014
     

    Oppmann:
    Monika Lohela | 99616929


    Send epost til laget

     

  • G11
  • G12
  • G14
  • G16
  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar:
    Thomas Nøkling | 95250070

    Trenarteam:
    Martin Dahl Olsen | 97117790 


    Oppmann:
    Gunnhild Lothe | 41510045


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    15:30-17:00
    Rackethallen
    F
    18:00-19:00


    Lag for gutar fødd i 2005.


    Hovudtrenar:

    TBA | 

    Trenarteam:
    TBA | 

    Oppmann:
    Silje Vatna | 90926633


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    16:30-18:00
    Nordbygdo
    S
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2004.


    Hovudtrenar:
    TBA | 

    Trenarteam:
    Cristian Valenza | 94163851
    Rune Loftheim | 45411760

    Oppmann:
    Solveig Laukhammer | 92240386


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for gutar fødde i 2002 og 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA | 

    Trenarteam:
    Olav Bauge | 90722671
    Even Flotve | 94151547


    Oppmann:
    Anett Stokken | 92292659

    Send epost til laget

     

  • G18
  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    21:00-22:00
    Rackethallen
    O
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Lag for gutar fødd i 1999/2000.


    Hovudtrenar:
    TBA | 

    Trenarteam:
    TBA | 


    Oppmann:
    TBA | 

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    04:00-08:00

    Herrer 3. divisjon

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Oppmann

    Ann Karin Grubbe | 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    03:00-05:00

    Herrelag i 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin | 47256199


    Oppmann

    Ann-Helen Hareide | 97755828


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmenn:

    Aina Skogvold | 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender