Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Nyttige skjema

Her finn du ulike skjema og malar som skal nyttast i Stord Handball. Ta kontakt med økonomiansvarleg dersom du har spørsmål til nokre av desse. 

Reiseoppgjør

Lagsregnskap

Opprette lagskonto (for nyoppstartede lag)

Kontakt oss
  • J6
  • J7
  • J8-1
  • J8-2
  • Ukjent
    M
    00:00-01:00


    Jenter fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Jannicke Salomonsen
    Mob: 48060009


    Trenar

    Christina Spissøy
    Mob: 91590025

    Åsmund Eikeland
    Mob: 90865912


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Jenter fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Eugen Brask
    Mob: 41519540


    Oppmann

    Solveig Myhre Kvinnesland
    Mob: 45486456


    Kamper Stord


    Kamper Stord 2


    Kamper Stord 3


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Trenar
    Robert Brandvik
    Mob: 98899177

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Kamper Stord


    Kamper Stord 2


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330


    Kamper Stord 3


    Kamper Stord 4


    Kamper Stord 5


    Kamper Stord 6


    Send epost til laget

     

  • J9-1
  • J9-2
  • J10
  • J11-1
  • Gamlehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Marita Nysæther
    Mob: 99008745‬

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823

     

    Kamper Stord


    Kamper Stord 2


    Kamper Stord 3


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Gunnhild Kaldråstøyl
    Mob: 41106884


    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann

    Frank Haugland
    Mob: 95990098


    Kamper Stord 4


    Kamper Stord 5


    Kamper Stord 6


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdohallen
    M
    17:00-18:00
    Rackethallen
    To
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann

    Barbro Isdal
    Mob: 90723967

    Kamper Stord

    Kamper Stord 2


    Kamper Stord 3


    Kamper Stord 4


    Send epost til laget

      

  • Rackethallen
    To
    16:30-18:30

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Trenar
    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Kamper Stord


    Kamper Stord 2


    Send epost til laget

     

  • J11-2
  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • Nordbygdo
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:30

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale
    Mob: 90696136


    Trenar
    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann
     
    Ingrid Hårde
    Mob: 95725461


    Kamper Stord 3


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    18:30-20:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Trenar
    Jorunn Aspen
    Mob: 41529689

    Oppmann
    Monica Ann Skår
    Mob: 47848655 

    Kamper Stord 2


    Kamper Stord 3


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Leirvik/Hystad/Rommetveit, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949


    Trenar
    Roy Sverre Amundsen
    Mob: 99225785


    Oppmann

    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Kamper Stord

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    Ti
    18:30-20:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Oppmann
    Line Solheim
    Mob: 93456895

    Kamper Stord 3


    Send epost til laget


  • J13-2
  • J14
  • J15
  • J16
  • Nordbygdo
    M
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005/06.


    Hovudtrenar
    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387

    Trenarteam
    Kari Braathen
    Mob: 97658446 

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Kamper Stord

    Kamper Stord 2


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170


    Trenarteam
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Trine Skår Lande
    Mob: 91391257

    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243


    Oppmann

    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

    Kamper Stord


    Kamper Stord 2


    Kamper Stord 3

     
    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Rackethallen
    O
    17:00-18:30
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA

    Trenarteam:
    TBA


    Oppmann:

    Hege Våmartveit
    Mob: 41108775

    Sesongens kamper

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814

    Oppmann
    Tone Skåtevik
    Mob: 41146282 


    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • D5
  • D2
  • G6
  • G7
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    20:00-21:30


    Damer 5. divisjon / Rekrutt / J16


    Hovudtrenar
    Tor Christian Sæbø
    Mob: 97021144

    Trenarteam
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Oppmann
    TBA  


    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    20:00-21:30


    Damer 2. divisjon


    Hovudtrenar
    Bjarte Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann
    Franny Bøthner
    Mob: 98805456


    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • Ukjent
    M
    01:00-02:00


    Gutar fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Henriette Thorsen
    Mob: ‭47244337

    Trenar
    Didrik Launes
    Mob: 94433300‬


    Oppmann



    Send epost til laget

     

  • Ukjent
    M
    01:00-02:00


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Alice Aasheim
    Mob: ‭41516562‬

    Trenar
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann

    Hanne Nesbø
    Mob: 41174375

    Send epost til laget

  • G8
  • G9
  • G10
  • G11
  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Oppmann

    Rita Kristin Berg
    Mob: 94158260


    Høstens kamper Stord


    Høstens kamper Stord 2


    Høstens kamper Stord 3


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Trenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Høstens kamper Stord

    Høstens kamper Stord 2


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Gamlehallen
    To
    16:00-17:30


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851


    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Kamper Stord

    Kamper Stord 2


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    To
    16:30-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Oppmann
    Monika Lohela
    Mob: 99616929


    Kamper Stord


    Kamper Stord 2


    Send epost til laget

     

  • G12
  • G13
  • G14/15
  • G16
  • Nyehallen
    O
    15:30-16:30
    Nordbygdo
    F
    17:30-19:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenar
    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045

    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  


    Trenar

    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Oppmann
    Rune Helland
    Mob: 95150581

    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Trenarteam
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Henriette Matre Hagenes
    Mob: 95991968


    Kamper G14

    Kamper G15


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2002


    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418 

    Trenar
    Olav Bauge
    Mob: 90722671

    Even Flotve
    Mob: 94151547

    Oppmann
    Hallbjørg Sagmo Eide
    Mob: 91136685

    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • H4
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Herrer 4. divisjon / Rekrutt / G16

     

    Hovudtrenar
    Even Flotve 
    Mob: 94151547

    Oppmann

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Sesongens kamper


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:00


    Herrer 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Oppmann
    Ann-Helen Hareide
    Mob: 97755828

    Sesongens kamper

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarteam

    André Skogvold
    Mob: 40518663

    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989

    Henriette Thorsen
    Mob: 47244337


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender