Arego
Støtt oss

Våre haller

Her finn du våre hallar:

STORDHALLEN NYE      
  Nyehallen i Stord Idrettspark vart bygd i 1995, og er storstova til Stord Idrettslag. Her finn du også administrasjonen, undervisningsrom og kafé. Det er plass til 2.000 tilskodarar på tribunen, og det er her elitekampane til Stord Handball vert arrangert.

KART: https://goo.gl/maps/UYuyF
 
       
STORDHALLEN GAMLE      
 


Gamlehallen vart bygd allereie i 1964, og er den eldste hallen i Stord Idrettspark. Det er ein fin handballbane med parkettgolv. Det er seks garderobar som er knytta til denne hallen, og tribuneplass til 800 personar.

KART: https://goo.gl/maps/UYuyF

 
       
STORD RACKETHALL      
  Rackethallen har ein tennisbane, bordtennis- og badmintonbanar, i tillegg til at også denne dekkjer krava til banestorleik for handball. Rackethallen inneheld også tre volleyballbanar. Her er også eige garderobeanlegg.

KART: https://goo.gl/maps/UYuyF
 
       
PRESTEGARDSKOGEN IH      
  Nordbygdohallen - eller Prestegardsskogen Fleirbrukshall som den egentleg heiter - er Trott IL sin heimearena, men vert drifta av Stord Idrettspark. Hallen vert nytta til handballtrening- og kampar for Stord Handball. 

KART: https://goo.gl/maps/uK04e
 
Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    M
    03:00-07:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Trenarteam

    TBA | 


    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    M
    02:00-06:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Trenarteam

    TBA | 


    Oppmann

    TBA | 


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    TBA |

    Trenarteam
    Martha Hammersland | 48228453

    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen | 92447096

    Trenarteam
    Else Marie Søgaard | 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold | 98641330


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther | 97556014

    Oppmann

    Kristine M. Sæther | 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste | 47343679

    Oppmann

    Frank Haugland | 95990098


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum | 92424107

    Trenarteam
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita M. Hakestad | 90050003

    Trenarteam
    Tina D. Nilsen | 90606423

    Oppmann

    Anita Hammersland | 91166240


    Send epost til laget 


  • J10-1
  • J10-2
  • J11-1
  • J11-2
  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge | 90851117

    Trenarteam
    Siri B. Vik | 47303438
    Ina Blikra Valvatna | 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven | 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale | 45470908


    Oppmann

    Ingrid Hårde | 95725461


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar:
    Frode Bekkenes | 46424058

    Trenarteam:
    Jorunn Aspen | 41529689

    Oppmann:
    Monica Ann Skår | 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00
    Nyehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik, Hystad og Rommetveit, fødde i 2006.


    Hovudtrenar:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

    Trenarteam:
    Roy Sverre Amundsen | 99225785
    Christian Alfredsen | 

    Oppmann:
    Hilde Karin Alfarnes | 48122161

    Send epost til laget

     

  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • J13-2
  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Gamlehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmann:
    Line Solheim | 93456895

    Send epost til laget

  • Nordbygdo
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005.


    Hovudtrenar:
    Ellen Salomonsen | 41209387

    Trenarteam:
    Kari Braathen | 97658446 


    Oppmann:
    Ove Røstbø | 99021329

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:00-16:30
    Rackethallen
    F
    16:00-18:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2004.


    Hovudtrenar:
    Aksel Sæther | 97556014

    Trenarteam:
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Hovudtrenar:
    Ørnulf Botnen | 92032170

    Trenarteam:
    Trine Skår Lande | 91391257
    Njål Hamre Olsen | 


    Oppmann:
    Kjellaug Eide | 95700122


    Send epost til laget

     

  • J14-1
  • J14-2
  • J15
  • J16
  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    To
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA |

    Trenarteam:
    Ingelin Havn | 94195600
    Jakob Saghaug | 93801236

    Oppmann:
    Hege Våmartveit | 41108775

     
    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA |

    Trenarteam:

    Åsa Eldøy | 99261371
    Tina D. Nilsen | 90606423

    Oppmann:
    Ingrid Marie Grov | 99225255

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar:
    Jonathan Gniste | 47343679

    Trenarteam:
    Thomas Nøkling | 95250070
    Christian Alfredsen | 92207814
    Elisabeth Ø. Larsen | 


    Oppmann:
    Tone Skåtevik | 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:30


    Lag for jenter fødd i 2001.


    Trenar:
    TBA | 


    Oppmann:
    Eva Litlabø | 99019632


    Send epost til laget

     

  • J18
  • D5
  • D2
  • G6
  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    20:00-21:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 1999/2000.


    Hovudtrenar:
    Tor-Christian Sæbø | 97021144


    Oppmann:
    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    20:00-21:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Damer 5. divisjon .


    Hovudtrenar:
    Tor Christian Sæbø | 97021144

    Oppmann:
    TBA | 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    17:00-19:00
    Nyehallen
    Ti
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Seniorlag for damer i 2. divisjon


    Hovudtrenar:

    Bjarte Epland | 48153218


    Oppmann:

    Franny Bøthner | 98805456

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    03:00-09:00

    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Oppmann

    TBA| 


    Send epost til laget

     

  • G7
  • G8
  • G9
  • G10
  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00

    Leirvik/Langeland fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes | 46424058


    Oppmann

    Frode Bekkenes | 46424058


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson | 47341418

    Trenarteam
    Marthe Olsson | 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson | 41335992


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Erlend Gullberg | 91693197

    Trenarteam
    Cristian Valenza | 94163851
    Karl Einar Salomonsen | 99219193


    Oppmann

    Øystein Rykkje | 93039034

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-17:30

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar:
    Aksel Sæther | 97556014
     

    Oppmann:
    Monika Lohela | 99616929


    Send epost til laget

     

  • G11
  • G12
  • G14
  • G16
  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar:
    Thomas Nøkling | 95250070

    Trenarteam:
    Martin Dahl Olsen | 97117790 


    Oppmann:
    Gunnhild Lothe | 41510045


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    15:30-17:00
    Rackethallen
    F
    18:00-19:00


    Lag for gutar fødd i 2005.


    Hovudtrenar:

    TBA | 

    Trenarteam:
    TBA | 

    Oppmann:
    Silje Vatna | 90926633


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    16:30-18:00
    Nordbygdo
    S
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2004.


    Hovudtrenar:
    TBA | 

    Trenarteam:
    Cristian Valenza | 94163851
    Rune Loftheim | 45411760

    Oppmann:
    Solveig Laukhammer | 92240386


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for gutar fødde i 2002 og 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA | 

    Trenarteam:
    Olav Bauge | 90722671
    Even Flotve | 94151547


    Oppmann:
    Anett Stokken | 92292659

    Send epost til laget

     

  • G18
  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    21:00-22:00
    Rackethallen
    O
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Lag for gutar fødd i 1999/2000.


    Hovudtrenar:
    TBA | 

    Trenarteam:
    TBA | 


    Oppmann:
    TBA | 

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    04:00-08:00

    Herrer 3. divisjon

     

    Hovudtrenar
    TBA | 


    Oppmann

    Ann Karin Grubbe | 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    03:00-05:00

    Herrelag i 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin | 47256199


    Oppmann

    Ann-Helen Hareide | 97755828


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmenn:

    Aina Skogvold | 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender