Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Resultat frå Ungdomshandballen

Oppdatert 13. november

J12-A: Tabell her - Alle kamper her
11.11: Sotra 3 - Stord 15  -
11.11: Årstad - Stord 18 - 15 
28.10: Stord - Os 17  - 13 
28.10: Stord - Sotra 3  3 - 24 
16.09: Stord - Nore Neset 7 - 9
09.09: Løv-Ham - Stord 21 - 8
09.09: Kjøkkelvik - Stord 9 - 13
             
J12-B: Tabell her - Alle kamper
12.11: Kvinnherad - Stord 2 12  - 11 
22.10: Stord 2 - Bergen 2 10  -
30.09: Mathopen - Stord 2 15  -
30.09: Fyllingen 2 - Stord 2 11  -
09.09:  Stord 2 - Søreide 2 7 - 20
             
J12-B: Tabell her - Alle kamper
12.11: Kvinnherad - Stord 3   -  
22.10: Stord 3 - Bergen 2 - 10 
30.09: Fyllingen 2 - Stord 3 11 - 12 
30.09: Mathopen  - Stord 3 15  - 12 
09.09: Stord 3 - Søreide 2 15 - 19
             
J13-A2: Tabell her - Alle kamper her
05.11: Stord - Bjarg - 19 
28.10: Stord - Sotra 2 - 13 
21.10: Stord - Askøy 13  -
30.09: Bønes 2 - Stord  4 - 13 
30.09: Tertnes - Stord 12 - 22 
09.09:  Åsane - Stord 13 - 12
09.09:  Knarvik - Stord 13 - 20
             
J13-A3: Tabell her - Alle kamper her
05.11: Stord 2 - Søreide 12 - 16 
28.10: Stord 2 - Flaktveit 12 -
01.10: Bønes - Stord 2 11 -  15
01.10: Fyllingen 2 - Stord 2  6 -  13
16.09:  Stord 2  Osterøy  27  11 
             
J13-B: Tabell her - Alle kamper her
30.09: Stord 3 - Sædalen - 11 
16.09: Os - Stord 3 9 - 6
09.09:  Stord 3 - Nordnes 9 - 8
20.08:  Stord 3 - Bjarg 3 13 - 13
             
J14-B1: Tabell her - Alle kamper her
05.11: Stord 2 - Bjarg 3 - 34 
29.10: Kjøkkelvik 2 - Stord 2 12 - 13 
29.10: Mathopen 2 - Stord 2 - 24 
21.10: Kvinnherad - Stord 2 20 - 12 
30.09: Stord 2 - Kjøkkelvik 2 - 20
17.09: Stord 2 - Fitjar 18 - 2
16.09: Stord 2 - Søreide 2 5 - 12
09.09:  Stord 2 - Tertnes 2 9 - 17
             
J14-B3: Tabell her - Alle kamper her   
28.10: Tysnes - Stord - 13 
26.10: Stord - Askøy 2 - 14 
22.10: Tysnes - Stord 12  - 13 
01.10: Fyllingen 3 - Stord - 18 
01.10: Bønes 3 - Stord 11  - 11 
30.09: Stord - Bjarg 2 21  - 10
09.09:  Stord - Fyllingen 3 18 - 11
             
J15-A: Tabell her - Alle kamper her
05.11: Stord - Bønes 2 15  - 20 
15.10: Stord - Fyllingen 19 - 17
01.10: Bønes 2 - Stord 20  - 11 
09.09:  Fyllingen - Stord 21 - 20
09.09:  Vadmyra - Stord 21 - 12
             
J16-B: Tabell her - Alle kamper her
22.10: Stord - Viking 21 - 13 
21.10: Bønes - Stord 16  - 17 
01.10: Sund - Stord -
30.09: Askøy 2 - Stord 22 - 16
03.09:  Stord - Bergen 2 15 - 18
             
J18-A: Tabell her - Alle kamper her
29.10: Stord - Os/N. Neset 22  - 24 
30.09:  Stord  Årstad  20  22 
             
G12-B: Tabell her - Alle kamper her
12.11: Fana 2 - Stord 17  - 12 
29.10: Stord - Fyllingen 17  - 17 
28.10: Stord - Åsane 2 12 - 10 
09.09:  Os 2 - Stord 4 - 21
             
G14-A: Tabell her - Alle kamper
17.09: Stord - Gneist 16  23 
16.06: Bjørnar 2 - Stord 16 - 20
09.09:  Askøy - Stord 15  20 
             
G14-A: Tabell her - Alle kamper
05.11: Stord 2 - Tertnes 13  - 17 
29.10: Stord 2 - Årstad 21  - 20 
21.10: Stord 2 - KRIL/SIL 15  - 13 
30.09: Fyllingen - Stord 2 14  - 11 
17.09: Stord 2 - Gneist 2 17 - 13
16.09: Bjørnar - Stord 2 32 - 17
09.09: VIL/MIL/KIL - Stord 2 23 - 12
             
G16-B: Tabell her - Alle kamper her
30.09: Åsane/Flaktveit - Stord 12  - 28
12.09: Stord - Gneist 2 22 - 15
09.09:  Fyllingen 2 - Stord 33 - 12
             
G18-A: Tabell her - Alle kamper her
29.10: Stord - Viking 2 33 - 17 
30.09: Åsane - Stord 22  - 28
10.09:  Kjøkkelvik 2 - Stord 18 - 16
09.09:  Stord - Florø 2 18 - 28
             
Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    O
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    16:30-17:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Marit Løkhammer
    Mob: 92850902

    Gunnhild Kaldråstøyl
    Mob: 41106884

    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann

    Frank Haugland
    Mob: 95990098


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Trenar
    Tina D. Nilsen
    Mob: 90606423

    Oppmann

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Send epost til laget 


  • J10-1
  • J10-2
  • J11-1
  • J11-2
  • Rackethallen
    To
    17:00-18:30

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Trenarteam
    Siri Bjelland Vik
    Mob: 47303438

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    18:30-20:00

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale
    Mob: 90696136


    Oppmann

    Ingrid Hårde
    Mob: 95725461


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:30-19:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Trenar
    Jorunn Aspen
    Mob: 41529689

    Oppmann
    Monica Ann Skår
    Mob: 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Leirvik, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949


    Trenar
    Roy Sverre Amundsen
    Mob: 99225785


    Oppmann

    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • J13-2
  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30
    Gamlehallen
    F
    17:30-19:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Oppmann
    Line Solheim
    Mob: 93456895

    Send epost til laget

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005/06.


    Hovudtrenar
    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387

    Trenarteam
    Kari Braathen
    Mob: 97658446 

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-20:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    16:00-17:30


    Leirvik/Langeland/Tjødnalio, fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Oppmann
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170


    Trenarteam

    Trine Skår Lande
    Mob: 91391257

    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243


    Oppmann
    Kjellaug Stautland Eide
    Mob: 95700122


    Send epost til laget

     

  • J14
  • J15
  • J16
  • J18
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    Jakob Saghaug
    Mob: 93801236

    Trenarteam:
    Ingelin Havn
    Mob: 94195600

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann:

    Hege Våmartveit
    Mob: 41108775

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Rackethallen
    F
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066 


    Oppmann
    Tone Skåtevik
    Mob: 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødde i 2001.


    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann
    Eva Litlabø
    Mob: 99019632


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødde i 1999/2000.


    Hovudtrenar
    Tor-Christian Sæbø
    Mob: 97021144


    Oppmann
    TBA 


    Send epost til laget

     

  • D5
  • D2
  • G6
  • G7
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Damer 5. divisjon 


    Hovudtrenar
    Tor Christian Sæbø
    Mob: 97021144

    Oppmann
    TBA  


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Damer 2. divisjon


    Hovudtrenar
    Bjarte Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann
    Franny Bøthner
    Mob: 98805456

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA

    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Oppmann

    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058


    Send epost til laget

     

  • G8
  • G9
  • G10
  • G11
  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Trenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    M
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851


    Trenar

    Erlend Gullberg
    Mob: 91693197

    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Oppmann
    Monika Lohela
    Mob: 99616929


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenar
    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045


    Send epost til laget

     

  • G12
  • G14
  • G16
  • G18
  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:30
    Rackethallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  

    Trenar
    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Oppmann
    Silje Vatna
    Mob: 90926633


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    F
    18:30-20:00


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Trenarteam
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Solveig Laukhammer
    Mob: 92240386


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2002/2001


    Hovudtrenar
    Olav Bauge
    Mob: 90722671 

    Trenar
    Even Flotve
    Mob: 94151547

    Oppmann
    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 1999/2000.


    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199 

    Oppmann
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Herrer 3. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199 

    Oppmann

    Ann Karin Grubbe
    Mob: 99775276


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Herrer 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199

    Oppmann
    Ann-Helen Hareide
    Mob: 97755828


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Trenar
    André Skogvold
    Mob: 40518663


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender